Херсон °C

Впродовж останніх 10 днів на автодорогах Херсонщини загинули 4 дитини

Новости » Общество
0

Поліція Херсонщини закликає батьків приділити увагу безпеці своїх дітей, інформує відділ комунікації поліції Херсонської області.

Тож впродовж останніх 10 днів на автодорогах Херсонщини загинули 4 дитини. В одному випадку неповнолітні брат із сестрою померли від отриманих травм під час зіткнення їх мопеду з автомобілем. Ще двоє малолітніх хлопців були смертельно травмовані під час порушень правил керування велосипедом.

Поліція Херсонської області звертається до батьків з проханням подбати про безпеку своїх дітей і нагадати їм основні правила безпечної поведінки на дорозі. Розкажіть також їм, що:

  • учасники дорожнього руху зобов'язані знати й неухильно виконувати вимоги Правил дорожнього руху;
  • рухатися по дорозі на велосипедах дозволяється особам, які досягли 14-річного віку, а керувати мототранспортними засобами – з 16-річного віку;
  • під час руху на мотоциклі і мопеді необхідно бути в застебнутому мотошоломі і не перевозити пасажирів без застебнутих мотошоломів;
  • велосипедистам забороняється рухатися по автомагістралях і дорогах для автомобілів, по проїзній частині, коли поряд облаштовано велосипедну доріжку, а також їздити, не тримаючись за руль, та знімати ноги з педалей.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: