Херсон °C

Як у Херсоні туристичний сезон відкривали

Новости » Общество
0

Як у Херсоні туристичний сезон відкривалиВчора у Херсоні відкривали туристичний сезон.

До Херсона завітав голова громадського руху «Рідна країна» та ініціатор Всеукраїнської акції «7 чудес України» Микола Томенко. Під час виступу він розповів, чому варто звернути увагу на розвиток туризму в регіоні.

«Очевидно, що туризм має бути одним з пріоритетів державної політики в Україні, оскільки стародавня історія, унікальна культура, неповторна природа роблять Україну цікавою не лише для українців, а й для іноземців, які в 21 столітті можуть побачити неймовірні місцини, що є тільки в нашій країні.

В рамках Всеукраїнського проекту «7 чудес України», за результатами якої вже знято 50 фільмів, 2 фільми присвячені саме цьому регіону – фільм про Асканію-Нову та Олешківські піски.

Сьогодні важливо, аби Херсон зайняв своє місце як центр туристичних маршрутів, оскільки з міста легко дістатись до всіх визначних локацій області.

Також тут є цікава недооцінена перлина - Дніпровські плавні. Це поодиноке місце, де Дніпро збереглось в тому ж вигляді, в якому його описував батько світової історії Геродот, тому і природа, і риболовля, і мандрівка стародавньою річкою мають стати однією з туристичних «фішок» Херсонської області. Я сподіваюсь, що у нової влади та нового уряду вистачить професійності піднести туризм до належного рівня», - написав політик у соцмрежі.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: