Херсон °C

У Херсоні юстиція розповіла туристам про їх права

Новости » Общество
0

У Херсоні юстиція розповіла туристам про їх праваПід час фестивалю «Херсон туристичний» офіційно відкрили міський туристичний сезон. До цього свята долучилась і команда обласної юстиції. Більше тисячі херсонців завітали на набережну, аби знайти для себе щось цікаве.
Коли ви збираєте валізи на відпочинок, то берете з собою найбільш необхідні речі. Але є те, що просто неможливо забути і не взяти з собою у подорож. Це власні права та обов’язки.
Як повідомляє прес-служба Головного територіального управління юстиції у Херсонській області, більш детально про це можна було дізнатись на справжній правовій галявині, яку облаштували фахівці Херсонської юстиції. Кожен гість свята міг знайти для себе щось цікаве: діти разом із Юстимчиком, Юстинкою та котиком Ямпиком і правниками розфарбовували правові розмальовки, відгадували загадки та виконували руханки. Дорослі ж могли не лише отримати правові консультації. А й дізнатись, які права та обов’язки мають туристи в Україні. Для цього Херсонська юстиція розробила спеціальні буклети. 

У Херсоні юстиція розповіла туристам про їх права

У Херсоні юстиція розповіла туристам про їх права

Також херсонці дізнались про інші проекти Міністерства юстиції: «Відповідальне батьківство», як отримати послуги муніципальної няні та особливості виїзду дитини за кордон.
Також усі бажаючі могли зробити фото на фоні яскравих фотозон.
- Ми працюємо над тим, аби мешканці Херсонщини ставали більш право свідомими та підвищували власну правову культуру. Для цього ми беремо участь та організовуємо різноманітні заходи, проводимо лекції та уроки для студентів і школярів. Чим більш правосвідомими ставатимуть громадяни – тим більш успішною та розвиненою буде наша країна, – зазначив керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: