Херсон °C

У Херсоні відбувся перший фестиваль Скандинавської ходьби

Новости » Общество
0
У Херсоні відбувся перший фестиваль Скандинавської ходьбиУ суботу, 18 травня, в місті Херсоні на території  парку «Херсонська фортеця» відбувся перший обласний фестиваль Скандинавської ходьби, присвячений Всесвітньому дню Скандинавської ходьби, який проводиться Міжнародною Федерацією Скандинавської ходьби INWA навесні в багатьох країнах світу. Про це інформує прес-служба Херсонської облради.
Метою фестивалю є отримання учасниками заряду позитивної енергії, бадьорості, залучення громадян до фізичної активності, інформування широких верств населення про користь Скандинавської ходьби, про можливість бути активним і здоровим у будь-якому віці.
Захід  ініційовано регіональним представництвом Української Федерації Скандинавської ходьби в м.Херсоні (керівник Світлана Дрозд) і проведено за підтримки комунальної установи «Херсонський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Херсонської обласної ради із залученням сертифікованих інструкторів: Олександра Дрозда, Ліни Маршалової та Анатолія Волохова.
На дистанцію 2 км вийшли 44 учасники з міст Одеси, Кривого Рогу, Миколаєва, Запоріжжя, Дніпра, Херсона і Херсонської області. Наймолодшому учаснику фестивалю виповнилося 7 років, найстаршому – 78 років.
Перед стартом учасники  заходу взяли участь у рухомій музичній  розминці, під час якої інструктори навчили початківців простим крокам Скандинавської ходьби.
Переможцями проходження дистанції стали представники різних поколінь з різним рівнем фізичної підготовки. Один з них займається Скандинавською ходьбою майже рік, другий – відвідав тільки на одне заняття,  третій – долучився до руху прямо в парку.
Успішне проходження всіма учасниками двокілометрової дистанції «Легкою ходою до здоров’я» підтвердило універсальність і доступність цього виду рухової активності для будь-якого віку і фізичної підготовленості.
До того ж, Скандинавська ходьба доступна для людей з обмеженими фізичними можливостями. Дистанцію проходила учасниця з порушенням зору із м.Одеси, яка виступала разом зі своїм гайдом (супроводжуючим).«Для нас не є головним встановлення  рекордів. Головне наше завдання – це участь. І ми горді з того, що всі «скандинави» гідно подолали дистанцію» – зазначають організатори фестивалю.Головною ж нагородою для організаторів є щасливі посмішки на обличчях фінішерів. Позитив, приємна енергетика та командний дух – це ті емоції, які переживали на фестивалі всі учасники без винятку.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: