Херсон °C

На Херсонщині вивели м’ясну породу овець

Новости » Общество
0

На Херсонщині пройшла Всеукраїнська семінар-нарада з вівчарства. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Захід «Інноваційний розвиток вівчарства і козівництва в ринкових умовах» пройшов на базі унікального Інститут тваринництва степових районів «Асканія Нова», який є єдиним в країні закладом, що займається генетикою вівчарства.

- Цьогорічний захід співпав зі 100 річчям заповідника Асканія Нова. Можна сказати, що сам заповідник починався та був тісно пов'язаний із вівчарством півдня, - зазначив директор Інституту Юрій Вдовиченко, відкриваючи захід.

«Осередком відродження галузі має стати Інститут «Асканія-Нова» - закладом, який має потужні наукову та технічну базу для створенні нових порід, згідно вимогам сучасного ринку. Зокрема, порода асканійська тонкорунна, виведена на Херсонщині, є перлиною вівчарської селекції. Вовна тварин цих порід досягає 20 см у довжину, має гарні технічні показники. Не дивно, що Херсонська область з року в рік посідає 1 місце в Україні з настригом вовни з однієї тварини - 3,2 кг ( 1,2 кг - середній показник в Україні). А в передових господарствах області зафіксовано результати - понад 7 кг вовни з однієї тварини», – йдеться у повідомленні на офіційному сайті ХОДА.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: