Херсон °C

Внесок платників податків Верхньорогачицького району у наповнення зведеного бюджету склав 14,6 млн. грн., - керівник фіскальної служби Херсонської області

Новости » Общество
0

Внесок платників податків Верхньорогачицького району у наповнення зведеного бюджету склав 14,6 млн. грн., - керівник фіскальної служби Херсонської областіДля представників місцевого самоврядування та підприємницької спільноти Верхньорогачицького району за участі начальника Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігоря Клима та провідних спеціалістів відомства відбулася інформаційно – просвітницька акція «Податковий день району».

У вступній промові очільник фіскальної служби області акцентував увагу, що надання практичної допомоги органам місцевого самоврядування під час формування місцевих бюджетів та організація спільної роботи по зміцненню фінансової незалежності бюджетів місцевих громад - це основна мета відвідування районів області. Та зазначив, що внесок платників податків Верхньорогачицького району у наповнення зведеного бюджету 4 місяці п.р. склав 14,6 млн. грн. або 0,6 відс. від загальних надходжень, місцеві бюджети району отримали 9,5 млн. гривень. Тож треба створити комфортні та зручні умови сплати податків для 276 юридичних осіб та 199 фізичних осіб – підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність на території району.
Під час слайдової презентації спікери заходу проаналізували реальний стан фінансової спроможності громад, обговорили проблеми та перспективи розширення податкової бази місцевих бюджетів, а головне окреслили шляхи збільшення податкових надходжень, зокрема, за рахунок залучення платників до сплати плати за землю, акцизного податку з підакцизної групи товарів, легалізації доходів та трудової зайнятості на території району. Жваве обговорення викликало упорядкування нормативної грошової оцінки земель, яка суттєво впливає на рішення органів місцевого самоврядування під час визначення ставок по платі за землю та надходження податків до бюджету.
Завершенням податкового дня стало проведення кущового семінару для бухгалтерів та приватних підприємців з оглядом останніх змін в оподаткуванні діяльності суб’єктів господарювання. Податківці зупинилися на особливостях справляння місцевих податків і зборів, податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку та єдиного соціального внеску, функціонуванні електронних сервісів та відповідальності за несплату податків. Окремо фіскали проінформували присутніх про заходи щодо детінізації ринку праці, які проводяться в регіоні. Особливу увагу акцентували на офіційному працевлаштуванні громадян на території громад та соціальній відповідальності роботодавців.
Фіскали області готові продовжити активну співпрацю із головами органів місцевого самоврядування по залученню всіх додаткових джерел доходів для підвищення фінансової спроможності місцевих громад на Херсонщині.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: