Херсон °C

Рестораторам «допомогли» порахувати виручку

Новости » Общество
0

У травні поточного року податкові ревізори фіскального відомства, за наслідками моніторингу виторгів господарських об’єктів ресторанного бізнесу, провели фактичні перевірки платників податків у Іванівському районі. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Так, під час проведених заходів з питань дотримання норм законодавства по регулюванню обігу готівки, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, веденню касових операцій, наявності ліцензій, патентів, свідоцтв було встановлено 10 фактів таких порушень.

У всіх випадках іванівські «ресторатори» несвоєчасно оприбутковували торгівельну виручку та «не знали» розмір мінімальних роздрібних цін на алкогольні напої. За встановлені суттєві порушення в сфері готівкового обігу та сфері обігу піакцизних товарів до порушників застосовано 166 тис. грн. штрафних (фінансових) санкцій. Із них 103,8 тис. грн. надійдуть до місцевих бюджетів району. Перевірки тривають.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: