Херсон °C

Службовцям Нацпарку порізали шини на автівках

Новости » Общество
0

Службовцям Нацпарку порізали шини на автівкахПрикрий факт зухвалого поводження з боку невстановлених осіб стався в ніч з 27 на 28 травня на території національного парку. Про це повідомляє прес-служба парку.

Згідно інформації, невідомими злочинцями було скоєно навмисне пошкодження особистого майна співробітників держслужби охорони, що знаходилися при виконанні службових обов’язків.

Патрулювання водних об’єктів Нацпарку відбувається цілодобово за графіком чергувань. Ввечері 27 травня інспектори Козацького науково-дослідного відділення, згідно своєї чергової зміни, дістались на особистих автівках до водної станції в Ольговці, де знаходився патрульний човен. Потім вирушили на водне патрулювання. Біля 2-ї години ночі 28 травня зустріли човен з двома особами. Але з наближенням патрульних держслужби охорони невідомі швидко ретирувалися з погрожуючими лайками на адресу службовців. Інспектори вирішили перевірити водне середовище, де помітили підозрілий човен, і натрапили на місинову сітку. Знаряддя забороненого лову, довжиною 80 м, було вилучено, складено відповідний акт. Наприкінці свого чергування, передаючи варту наступній бригаді інспекторів, службовці виявили факт проколу всіх чотирьох колес на обох особистих автівках.

Постраждалі інспектори звернулися до Бериславського райвідділу поліції з відповідною заявою. За випадком навмисного пошкодження особистого майна співробітників держслужби охорони порушено справу за відповідною статтею Карного кодексу.

Нагадаємо, що Закону України «Про природно-заповідний фонд України» у статті 61-1 «Соціально-правовий захист посадових осіб служби державної охорони природно-заповідного фонду України» зазначає: «Шкода, заподіяна знищенням чи пошкодженням майна посадової особи служби державної охорони природно-заповідного фонду України або членів її сім’ї у зв’язку з виконанням нею службових обов’язків, компенсується в повному обсязі за рахунок коштів Державного бюджету України з наступним стягненням цієї суми з винних осіб».

Розшук винних осіб триває.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: