Херсон °C

ХДУ співпрацює з іноземними країнами

Новости » Общество
0

27 травня до Херсонського державного університету завітали поважні гості Фелікс Крігсхайм – продюсер, режисер (Берлін, Німеччина); Георг Жено – драматург, режисер, директор театру (Ґамбурґ, Німеччина); Бенсе Мате – журналіст, режисер (Будапешт, Угорщина), Антон Яремчук – режисер, оператор-постановник (Берлін, Німеччина). Візит іноземної делегації відбувся в межах реалізації проекту Geht Wählen! (Твій Вибір) за організації Media Frontline e.V. (Берлін, Німеччина) та Think Tank Ukraine за підтримки Німецького міністерства закордонних справ Auswärtiges Amt. Про це повідомляє прес-центр ХДУ.

В перший день перебування у Херсоні гості зустрілися з проректором з наукової роботи ХДУ Сергієм Омельчуком, деканом факультету української філології та журналістики Володимиром Олексенком, деканом соціально-психологічного факультету Іриною Шапошниковою і начальником міжнародного відділу Анастасією Мироненко. Представники ХДУ подякували гостям за візит. Також у ході діалогу сторони обговорили шляхи подальшої співпраці, адже гості перебуватимуть у нашому навчальному закладі до 31 травня. За словами берлінського кінематографіста Фелікса Крігсхайма, при Міністерстві внутрішніх справ Німеччини створено відділ, що займається саме соціально-культурними проектами: «У мене виникла ідея створити проект майстер-класів та вокшопів на тему виборів. Адже саме таким чином я хотів взаємодіяти зі студентами. У минулому році ми мали хороший досвід у Миколаєві. А в цьому – будемо створювати соціальні ролики з херсонськими студентами», – прокоментував кінематографіст. «Я приїжджаю в Україну вже понад 20 років, і з першого разу закохався в цю країну. Найбільше мені подобається різноманітність всіх процесів. І незважаючи на важкий критичний час, тут постійно щось відбувається та змінюється. У Херсоні я вперше. І перші враження від міста та університету – дуже позитивні», – розповів Фелікс Крігсхайм. Також він поділився враженнями від екскурсії до музею історії ХДУ: «Ми потрапили у подорож минулим, переглянули фотографії осіб, які прославляли ваш навчальний заклад».

ХДУ співпрацює з іноземними країнами

Зазначимо, що мета прийому – проведення воркшопів для студентів факультету української філології та журналістики та соціально-психологічного факультету з концептуального розвитку ідей соціально-політичного формату до виробництва аудіовізуального контенту в рамках навчальних програм для східноєвропейських країн. Протягом тижня студенти Херсонського державного університету об’єднають свої зусилля та спільно з гостями створять 8 соціальних роликів. А також отримають нові знання та безцінний досвід. Тож слідкуйте за відео на YouTube-каналі ХДУ!

 

ХДУ співпрацює з іноземними країнами

 

ХДУ співпрацює з іноземними країнами

 

ХДУ співпрацює з іноземними країнами

 

ХДУ співпрацює з іноземними країнами

 

ХДУ співпрацює з іноземними країнами

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: