Херсон °C

Заступник голови обласної ради взяв участь у І Форумі Громадських рад Херсонщини

Новости » Общество
0

Заступник голови обласної ради взяв участь у І Форумі Громадських рад ХерсонщиниВ Україні проходить процес об’єднання всіх Громадських рад як на вертикальному рівні, так і на горизонтальному. Про це повідомила сьогодні, 30 травня, голова Громадської ради при Херсонській обласній державній адміністрації Ірина Зоря під час проведення І Форуму Громадських рад Херсонщини. Про це повідомляє прес-служба Херсонської облради.

«Ми – один із прикладів цього процесу. На сьогодні вже об’єдналися Громадські ради Закарпаття, Дніпропетровщини та Київщини, де новостворені комітети та групи вже розпочали активну роботу в різних напрямках, але з однією метою – підвищити рівень життя кожної української родини», – зазначилаІрина Зорята закликала представників громадських рад до знайомства, спілкування та плідної співпраці.

Про важливу роль громадських організацій та громадських рад у прийнятті тих чи інших управлінських рішень, формуванні регіональної та державної політики зазначила заступник голови Херсонської обласної радиОксана Рукавішнікова.На її думку, участь громадськості у цих питаннях має бути значно ширшою та активнішою.

«У свою чергу ми, депутати Херсонської обласної ради, докладаємо максимум зусиль, аби активізувати місцеві громади. Зокрема, третій рік поспіль у нас проходить обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад. І з кожним роком робіт для участі в конкурсі надходить все більше і більше, і щороку вони якісніші та досконаліші. До роботи ми стимулюємо і громадські організації. Учорав обласній радівідбувся конкурс проектів громадських організацій, де було визначено шість проектів-переможців. На їх фінансування з обласного бюджету буде спрямовано 255 тис. грн,– розповіла заступник голови облради.

Оксана Олександрівназвернулась до присутніх представників Громадських рад при районних та міських радах із проханням надавати свої пропозиції щодо проведення обласною владою нових заходів, спрямованих на розвиток економіки Херсонської області та підвищення добробуту людей.

Форум Громадських рад Херсонщини має на меті консолідувати Громадські ради при обласній та районних державних адміністраціях Херсонської області для співпраці між собою та органами влади. А також спільно обговорювати нагальні питання та вишукувати шляхи їх розв’язання, обмінюватися досвідом між членами Громадських рад області.

У рамках першого Форуму відбулось підписання меморандуму про співпрацю між громадськими радами обласної та районних державних адміністрацій, обласною адміністрацією та органами місцевого самоврядування.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: