Херсон °C

Магістрантам педагогічного факультету вручили дипломи

Новости » Общество
0

Магістрантам педагогічного факультету вручили дипломи31 травня на педагогічному факультеті Херсонського державного університету відбулися урочистості, присвячені врученню дипломів спеціальності «Початкова освіта» ступеня вищої освіти «магістр». Про це повідомляє прес-центр ХДУ.

«Бути вчителем не тільки велика честь, а й велика відповідальність. З цією фразою треба йти по життю і все розуміти», – такими словами розпочала урочистий захід декан педагогічного факультету ХДУ Любов Петухова. Вона зазначила, що сьогодні факультет пишається тим, що випускники опановують програму нової української школи, працюють поруч з досвідченими вчителями. Любов Євгенівна від імені професорсько-викладацького складу факультету та від себе особисто побажала випускникам довгої життєвої дороги, бути чесними й порядними людьми, справжніми українцями та робити все задля того, аби Україна процвітала й була найкращою серед європейських країн світу.

Магістрантам педагогічного факультету вручили дипломи

 

Магістрантам педагогічного факультету вручили дипломи

Привітав випускників і народний депутат України, обраний ректор ХДУ Олександр Співаковський. У своєму відеозверненні він зазначив: «Через 5-10 років ви будете повертатися у цей день і згадувати з любов’ю той час, що провели у Херсонському державному університеті. Це час, коли ви мали можливість спілкуватися один з одним, ходити на пари, лекційні й практичні заняття, здавати заліки та екзамени. Адже так, цеглинка за цеглинкою, будується життя людини. І ваш факультет є надзвичайно важливим. Саме початкова та дошкільна освіта формує майбутню особистість, у дітей закладається доброта та всі позитивні якості на все життя. І у своїй професійній діяльності ви матимете можливість віддячити своєму університетові та викладачам й передавати це добро від покоління до покоління».

Магістрантам педагогічного факультету вручили дипломи

У свою чергу, випускники подякували Олександру Співаковському та його команді за комфортні умови, що створені в університеті для навчання й дозвілля: інноваційну коворкінг-залу, басейн, медичний центр, спортивну залу та майданчик, їдальню, оновлену паркову зону. Висловили щирі слова вдячності за створення комфортабельних умов і на рідному факультеті. А студентам усіх курсів побажали цінувати все, що зроблене сьогодні.

Дипломи з відзнакою магістрам педагогічного факультету вручив проректор з фінансово-господарської та науково-педагогічної роботи ХДУ Максим Вінник.

Привітати випускників прийшли викладачі, співробітники університету та представники ректорату. Щирі слова пролунали не тільки від керівництва навчального закладу, а й від кураторів груп і викладачів, які всі роки навчання йшли пліч-о-плічй стали майже рідними людьми.

Надалі на випускників чекає нове доросле життя. Але пережиті емоції і приємні спогади про навчання у Херсонському державному університеті залишаться назавжди. Адже саме тут вони зробили перші кроки до майбутньої професії, здобули знання, знайшли нових друзів і можуть сміливо крокувати далі по життю, але вже дещо в іншомустатусі – випускників найпотужнішого навчального закладу півдня України!

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: