Херсон °C

Для будинків Таврійського мікрорайону встановлена нова додаткова гідрофорна станція

Новости » Общество
0

Для будинків Таврійського мікрорайону встановлена нова додаткова гідрофорна станціяУ червні 2019 року на ЦТП-72 (вул.Адмірала Сенявіна, 154-а) була встановлена нова додаткова гідрофорна станція для забезпечення стабільного водопостачання будинків Таврійського мікрорайону. Про це повідомляє прес-служба Херсонський водоканал.

Суть в тому, що будівельною компанією ТОВ «ТАВРІЯІНВЕСТГРУП» будується новий житловий комплекс, який включає в себе 3 багатоквартирні дев’ятиповерхові будинки. Потужність існуючого обладання підвищувальної насосної станції холодної води на ЦТП-72 не змогла б забезпечити підвищене навантаження, яке створять нові будинки. Забудовнику були надані технічні умови на встановлення додаткового насосного обладнання, яке б забезпечило безперебійне та якісне водопостачання нового комплексу без погіршення умов водопостачання існуючих споживачів.

«Відтепер мешканцям новобудов та херсонцям, які уже проживають у вказаному мікрорайоні, можна не турбуватись про водопостачання своїх домівок – води вистачить всім!», - йдеться у повідомленні Водоканалу.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: