Херсон °C

ОВК розпочали роботу вчасно, вже відбулося 11 замін

Общество, Политика
0

ОВК розпочали роботу вчасно, вже відбулося 11 замінЗгідно з постановою Центральної виборчої комісії №919 від 31.05.2019 у Херсонській області було сформовано 5 окружних виборчих комісій. Перші засідання всіх окружних виборчих комісій на Херсонщині відбулися вчасно, 11 членів комісій замінено.

Згідно з постановою Центральної виборчої комісії №919 від 31.05.2019 у Херсонській області було сформовано 5 окружних виборчих комісій. Відповідно до ч.4 ст.33 закону «Про вибори народних депутатів України» перше засідання виборчої комісії скликається її головою не пізніш як на третій день після дня її утворення, тобто до 3 червня, оскільки ЦВК прийняла рішення про утворення окружних комісій 31 травня. На Херсонщині перші засідання всіх ОВК відбулися вчасно.

Як повідомили спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА, на засіданні ОВК №184 та ОВК №185 не було кворуму – були присутні 9 членів комісії з 18, а відповідно до ч.5 ст.33 закону «Про вибори народних депутатів України» засідання виборчої комісії є повноважним за умови присутності більше половини членів комісії від складу цієї комісії. Проте присутні члени комісії прийняли присягу. На першому засіданні решти ОВК присягу прийняли всі члени.

Спостерігачі ОПОРИ розповіли, що в роботі деяких ОВК є складнощі. Так, засідання ОВК № 184 було призначено 3 червня на 20.00, інформація про це ніде не була оприлюднена. Крім того, намагання спостерігача потрапити в кабінет, де засідає комісія, протягом декількох днів після засідання залишились марними: двері постійно закриті та на них навіть не має вивіски з номером ОВК. Отримати коментарі від членів комісії поки що не вдалося.

Також є складнощі в роботі ОВК № 185. Як прокоментувала заступник голови ОВК Оксана Мироненко, наразі комісія працює без голови, чекають на рішення ЦВК, кабінет ще не облаштований належним чином. Також плануються заміни членів комісії, які не приходять на засідання й з якими не має зв’язку.

Як повідомив спостерігач ОПОРИ, 7 червня біля кабінету ОВК почали вивішувати документи на інформаційний стенд.

ОВК розпочали роботу вчасно, вже відбулося 11 замін

Згідно з постановами ЦВК станом на 7 червня в ОВК Херсонщини відбулося вже 11 замін членів комісії.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: