Херсон °C

На автовокзалі працювали грузові «нелегали»

Новости » Общество
0

13 червня «легалізацію» пасажирських перевезень спеціалісти Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі разом із патрульними відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Херсонській області провели на автовокзалі «Центральний» у Херсоні. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі.

Однак, увагу представників контролюючих служб привернув вантажний автомобіль із фірмовим логотипом відомого виробника напоїв, який розвантажував товар на зупинці для пасажирів. Під час проведення контрольно - перевірочних заходів учасники рейду з’ясували, що водій - перевізник працював «на доставці» нелегально, без офіційного працевлаштування та державної реєстрації, також відсутні були інші дозвільні документи.

Загалом, за один день фіскали склали 3 протоколи про адміністративне правопорушення за здійснення господарської діяльності без державної реєстрації та дозвільних документів. Відповідно до ч. 1 ст. 164 КУпАП розмір адміністративного штрафу за діяльність без державної реєстрації складає 17000 - 34000 гривень. Матеріали будуть направлені до суду.

Перевірки продовжуються.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: