Херсон °C

Спливає термін подання заявок на участь в обласному конкурсі проектів

Новости » Общество
0

 

 

 

У зв’язку зі святковими днями у другій половині червня все менше залишається часу до завершення прийому заявок для участі у третьому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області,дедлайнякого – 1 липня 2019 року.

Тож, Херсонська обласна рада радить органам місцевого самоврядування поспішити із поданням заявок. Адже вже з 2 липня 2019 року розпочне роботу експертна група, яка опрацьовуватиме подані проекти на предмет відповідності умовам Конкурсу.

Нагадуємо, проекти, що подаються для участі у Конкурсі, мають бути спрямовані на реалізацію такихпріоритетних завдань, як:

запобігання виникненню природних та техногенних катастроф, підвищення безпеки життя мешканців громади, вирішення екологічних проблем;

збереження історико-культурної спадщини;

розвиток туристичної інфраструктури населених пунктів;

заходи щодо енерго- та ресурсозбереження в закладах системи охорони здоров’я, освіти та соціального захисту;

покращення системи житлово-комунального господарства та модернізація існуючої інженерної інфраструктури і комунікацій (окрім проектів, спрямованих на роботи з водогонами та водовідведенням, фінансування яких передбачено окремими програмами);

організація ефективної системи надання соціальних послуг населенню;

удосконалення механізмів організації громадського порядку та охорони довкілля;

підтримка здорового способу життя населення;

удосконалення системи благоустрою населених пунктів.

Проекти-переможці отримають 50-відсоткове співфінансування з обласного бюджету. При цьому, обов’язкова умова – участь успівфінансуванніпроекту від партнерів, меценатів, громадських організацій у розміріне менше 5 відсотківвід загальної вартості проекту.

Детальніше з умовами Конкурсу можна ознайомитись на офіційному вебсайті Херсонської обласної ради у розділі«Обласний конкурс проектів розвитку».

Просимо поквапитись, адже до 1 липня 2019 рокузалишилосьлише10 робочих днів!

Телефон для довідок: (0552) 49-25-06 Макаренко Ірина Юріївна.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: