Херсон °C

У Каланчацькому і Чаплинському районів буде працювати понад 20 медичних фахівців

Общество, Здоровье
0

Головний лікар Херсонського обласного центру громадського здоров'я, доктор медичних наук Юрій Ромаскевич повідомив, з 24 по 29 червня на території Каланчацького і Чаплинського районів буде працювати спільна бригада (понад 20 фахівців) ДУ "Центр громадського здоров'я МОЗ України", дослідників-вчених з університету Атланти (США), Херсонський обласний центр громадського здоров'я з різних областей України та 4 представники ДУ "Херсонський лабораторний центр МОЗ України.

«Приємно починати ранок з гарної новини, а особливо на початку тижня! Ми всі пам'ятаємо яку стурбованість та напруженість в суспільстві викликали викиди токсичних речовин у серпні-вересні минулого року на кримському заводі "Тітан". Декілька місяців копіткої підготовчої роботи, консультацій, підготовки і вивчення наявних матеріалів (дослідження навколишнього середовища та стану захворюванності населення) і ми маємо результат - з 24 по 29 червня на території Каланчацького і Чаплинського району буде працювати спільна бригада (понад 20 фахівців) ДУ "Центр громадського здоров'я МОЗ України", дослідників-вчених з університету Атланти (США), наших колег з різних областей України та 4 представників нашого ДУ "Херсонський лабораторний центр МОЗ України (які пройшли спеціальну тренінгову підготовку). В рамках дослідження крім вимірювання концентрацій шкідливих речовин сучасними засобами, буде проведена певна робота з медичною документацією та населенням. Що це нам дає? По-перше ми будемо чітко розуміти - що саме відбувається на територіях прилеглих до зони шкідливого виробництва, які саме токсичні речовини при цьому потрапляють у зовнішнє середовище, який їх реальний вплив на стан здоров'я населення і головне - ми зможемо розробити напрямки мінімізації впливів цих викидів на здоров'я нашого населення!
Користуючись нагодою звертаюсь до представників влади Каланчацького та Чаплинського районів, органів місцевого самоврядування, населення - надавайте максимальне сприяння в проведенні дослідження!
Особлива подяку керівництву ДУ "Центр громадського здоров'я МОЗ України", нашим колегам із Сполучених Штатів Америки (а дослідження проводиться за рахунок коштів міжнародної безповоротньої технічної допомоги), всім нашим колегам, які були дотичні до підготовки цієї події!», - повідомив Юрій Ромаскевич у соцмережі.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: