Херсон °C

Ліцеїсти ХДУ встановили рекорд

Общество, Фото
0

Абсолютний рекорд встановили у Херсонському академічному ліцеї імені О.В.Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті. Про це інформує прес-центр ХДУ.

Цьогоріч випускники ліцею вибороли найбільшу кількість медалей серед учнів херсонських шкіл – 10 золотих і 3 срібні. Зазначимо, що цього року Херсонський академічний ліцей ім.О.В.Мішукова відзначає 25-у річницю від дня заснування. І днями навчальний заклад випустив свій 25-й випуск!

Вітаючи старшокласників, їхніх батьків, викладачів директор Галина Бібік розповіла, що Херсонський академічний ліцей ім.О.В.Мішукова можна із впевненістю вважати найпотужнішим навчальним закладом. Адже цього року 149 учнів ліцею стали переможцями міського етапу олімпіад – це майже кожен третій-четвертий учень, 60 – переможцями обласного етапу учнівських олімпіад, а це кожен 9 учень навчального закладу. Галина Володимирівна вважає, що такі перемоги, безумовно, здобуті завдяки основоположнику, першому директору ліцею Олегу Васильовичу Мішукову. До того ж, ліцей має потужний кадровий склад. «Ми найперші в місті за кількістю методистів, тому можемо пишатися такими результатами», – запевняє директорка закладу. До того ж, Галина Бібік завдячує значним результатам та небайдужістю до навчального закладу обраному ректору ХДУ, народному депутату України Олександру Співаковському.

 

У свою чергу, виступаючи перед молоддю, нардеп розповів як 25 років тому створювався ліцей: «Все починалося із розмов, дискусій, а батьком, серцем і локомотивом цього був Олег Васильович Мішуков. Тисячі людей мають гарні ідеї і бажання перетворювати їх у проекти. І тільки десятки людей мають можливості об’єднувати ці ідеї та імплементації. Таким був Олег Мішуков», – зазначив Олександр Співаковський. Також він висловив вдячність нинішньому директору ліцею Галині Бібік за те, що за чотири роки свого керівництва вона фактично відродила пам'ять першого директора: «У ліцеї було 10 класів – став 21, було 300 ліцеїстів – стало 600! Крок за кроком робиться велика справа», – наголосив народний депутат.

 

Як обраний ректор ХДУ Олександр Співаковський наголосив, що двері Херсонського державного університету завжди відкриті для молоді, яка здобула основу знань в одному з найкращих закладів середньої загальної освіти Херсона – академічному ліцеї імені О.В.Мішукова! «ХДУ завжди вас чекає. Ви бачите перетворення, які відбуваються у нашому виші. Адже концепцією нашого навчального закладу є орієнтація на ваші освітні потреби. Ми створюємо комфортне середовище, в я кому ви можете капіталізуватися. Обіцяємо вам якісну освіту і гарне працевлаштування!», – наголосив народний депутат Олександр Співаковський. І додав: «Впевнений, що поєднання мудрості дорослого покоління з енергією молодості, зробить Україну такою країною, де люди почуватимуться щасливими!».

 


0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: