Херсон °C

На профільній комісії облради обговорювали про недопущення кризи в газорозподільчій галузі

Новости » Общество
0

 

5 липня відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань архітектури, транспорту, будівництва та житлово-комунального господарства, тарифної політики та взаємодії з підприємствами енергетичної галузі. Про це повідомляє прес-служба Херсонської облради.

Члени комісії розглянули 14 питань порядку денного, серед яких уже традиційні питання, що стосуються звітів по виконанню обласного бюджету за січень-березень 2019 року, програми соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2019 рік за підсумками січня-березня 2019 року, програми розвитку молодіжного житлового кредитування в Херсонській області на 2019-2022 роки за підсумками січня-березня 2019 року.

Також депутати опрацювали проекти змін до програми соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2019 рік та підтримали внесення змін до рішення ХХІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 14 грудня 2018 року № 1075 «Про обласний бюджет Херсонської області на 2019 рік».

Найбільша увага у ході розгляду звернень була приділена АТ «Херсонгаз», керівництво якої звернулося до депутатів з проханням посприяти у вирішенні питань щодо недопущення поглибленої кризи в газорозподільчій галузі та недопущення припинення транзиту газу у 2020 році.

За словами голови правління, з 1 січня 2020 року припиняє свою дію контракт на транзит природного газу в Європу, укладений між НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Газпром». До теперішнього часу НАК «Нафтогаз України» зволікає щодо проведення переговорів з представниками ПАТ «Газпром» щодо укладання нового або подовження дії діючого, стратегічно важливого для України, контракту.

Зважаючи на вищевикладене та з метою попередження можливої кризи в газорозподільчій галузі, депутати обласної ради вирішили підготувати звернення до Прем’єр-міністра України та Верховної Ради України з проханням вивчити ситуація, яка склалася в газорозподільчій галузі, та знайти шляхи вирішення можливої проблеми.

Нагадаємо, 12 липня відбудеться засідання ХХVІ сесії Херсонської обласної ради VІІ скликання.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: