Херсон °C

Народний ансамбль, підвіз виборців та обіцянки виділити субвенцію – візит Юрія Бойка на Херсонщину

Общество, Политика
0

 

З початку передвиборчої кампанії Херсонщині відвідав лише один партійний лідер – 5 липня співголова «Опозиційної платформи – за життя», перший кандидат в народні депутати за партійним списком Юрій Бойко зустрівся з мешканцями селища Нова Маячка (186-ий округ). 

Загалом зустріч з Юрієм Бойком зібрала близько 300 чоловік. За інформацією спостерігача ОПОРИ, люди були в основному не з Нової Маячки, а з інших населених пунктів (Каланчак, Олешки, інші села). Також спостерігач помітив біля будинку культури, де відбувався захід, автобус, який привіз людей.

Перед приходом лідера «Опозиційної платформи – за життя» біля будинку культури виступав народний колектив «Золоте Гроно» (село Раденск). Його члени розповіли, що приїхали за власною ініціативою підтримати політика.


 


 

Також біля будівлі стояв агітаційний намет політичної сили, у якому видавали друковану продукцію партії та кандидата в народні депутати по 186-му округу Сергія Рибалка.


Народний ансамбль, підвіз виборців та обіцянки виділити субвенцію – візит Юрія Бойка на Херсонщину

Юрія Бойка представив кандидат в народні депутати від «Опозиційної платформи – за життя» по цьому округу Сергій Рибалко. Лідер «Опозиційної платформи – за життя» подякував сільським жителям за «1000 голосів на президентських виборах» та зазначив, що в 2012 році був розроблений, але так і не реалізований проект для відводу води, на який потрібно 44 млн гривень. Юрій Бойко повідомив, що знає механізм, як отримати ці кошти.

«Частково взяти гроші з обласного бюджету і частково гроші з бюджету держави. Ми з сьогоднішнього дня почнемо готувати документи для того, щоб внести зміни до бюджету і отримати ці гроші. Те, що це буде скоро, я вам обіцяю. Я цим займусь», – пообіцяв політик, чим заслужив аплодисменти від селян.


Нагадаємо, що ще на початку червня в селищі міського типу Нова Маячка на Херсонщині пройшли сильні зливи. Через надмірну вологу та проблеми з дренажем були підтоплені сотні присадибних ділянок, що призвело до чисельних збитків. За свідченням місцевих жителів, ця проблема не вирішується вже не перший рік. Декілька кандидатів в народні депутати, в тому числі Сергій Рибалко від «Опозиційної платформи – за життя», використали цю ситуацію для власного піару.

Херсонщна. ОПОРА

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: