Херсон °C

Садіяр Мамедов безкоштовно роздавав морозиво, дитячі іграшки і постільну білизну

Общество, Политика
0

Садіяр Мамедов безкоштовно роздавав морозиво, дитячі іграшки і постільну білизнуКандидат в народні депутати у 182-му округу Садіяр Мамедов 6 липня провів свято для дітей, на якому безкоштовно роздавали морозиво, дитячі іграшки та проходила лотерея з призами для дорослих.

За інформацією спостерігача ОПОРИ, на святі, яке відбулося в мікрорайоні «Таврійський», стояв банер із зображенням кандидата в народні депутати Садіяра Мамедова, роздавалися листівки та був присутній сам кандидат, який робив трансляцію та обіцяв подарунки дітям.

Ведучі висловлювали підтримку Садіяру Мамедову як кандидату в депутати, дякували за допомогу та бажали удачі на виборах.


Усім присутнім дітям безкоштовно роздавали морозиво, переможці в конкурсах отримували іграшки, а дорослі могли отримати номер для участі в лотереї, де головними призами були постільна білизна та набір рушників від магазину «Євро-стиль», директором якого є Садіяр Мамедов.

Садіяр Мамедов безкоштовно роздавав морозиво, дитячі іграшки і постільну білизну

 

Також під час свята анонсували танці для «поважної молоді», які проходять щонеділі в місцевому парку. На афіші поряд з його ім’ям зазначено «За підтримки: Громадянська позиція. Команда Гриценка». Хоча Садіяр Мамедов є самовисуванцем на цих виборах, у відомостях про кандидата на сайті ЦВК зазначено, що він є членом партії «Громадянська позиція».

Садіяр Мамедов безкоштовно роздавав морозиво, дитячі іграшки і постільну білизну

Згідно з ч. 14 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів», забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборна агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців».

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: