Херсон °C

За півроку херсонці 880 разів зверталися до прокуратури

Новости » Общество
0

За півроку херсонці 880 разів зверталися до прокуратуриПротягом І півріччя 2019 року до Херсонської місцевої прокуратури надійшло усього 881 звернення, з них на особистому прийомі громадянами подано 492 звернення, особисто керівнику подано 91 звернення. Надійшло та розглянуто 11 запитів на публічну інформацію

Найбільше звернень – 502, стосувались питань здійснення досудового розслідування у кримінальних провадженнях, що відповідає обсягу повноважень органів прокуратури на цей час в частині здійснення нагляду за додержанням законів під час проведення досудового розслідування у формі процесуального керівництва досудовим розслідуванням. Під час розгляду таких звернень встановлено 27 випадків незаконного закриття слідчими кримінальних проваджень, прокуратурою постанови про закриття скасовано, досудове розслідування поновлено.

Також у 20 зверненнях містилися відомості про вчинення кримінальних правопорушень, тому за цими фактами вносились відомості до ЄРДР.

Згідно чинного законодавства на органи прокуратури не покладено функцію нагляду за додержанням прав і свобод людини і громадянина, додержанням законів з цих питань органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, посадовими і службовими особами, тому 309 звернень від громадян з питань, вирішення яких не відноситься до компетенції органів прокуратури скеровані для розгляду за належністю в інші відомства. У 90 випадках громадянам надано відповіді з роз’ясненнями порядку судового захисту особистих немайнових або майнових прав та інтересів.

За повідомленням Херсонської місцевої прокуратури

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: