Херсон °C

Чому варто відвідати одне з семи чудес світу - Асканія-Нова

Новости » Общество
0

Чому варто відвідати одне з семи чудес світу - Асканія-НоваНабрид відпочинок на морі і вже не хочеться в гори? Час обирати фото-сафарі у дикій природі і це цілком можна влаштувати собі в Україні. Унікальна природа з флорою і фауною з Червоної книги збереглася на Херсонщині. Тут розташоване одне із семи чудес України – біосферний заповідник Асканія-Нова. Передає«24 канал».

 

«Сафарі не з рушницею, а з фотокамерою заради вдалого кадра» – стати учасником такого полювання пропонують будь-якому туристу в біосферному заповіднику Асканія-Нова.

Із Червоної книги в заповіднику можна побачити понад 150 видів флори і фауни, а всього їх тут понад три тисячі. Тварини в Асканія-Новаживуть в умовах наближених до дикої природи, і при цьому близько підпускають до себе людей.

Проте насторожено гостей сприймають американські буйволи. Наближатися до них може тільки заслужений Віктор Гавриленко, який керує заповідником майже 25 років і, схоже, знає мову звірів.

В заповіднику Асканія-Нова туристам готові запропонувати кілька екскурсійних маршрутів. Об’єкт є брендом південної Херсонщини – найстаріший степовий заповідник планети, а ще найбільша територія цілини у Європі.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: