Херсон °C

У Херсоні поліцейські з лікарями пройшли спільні навчання

Новости » Общество
0

У Херсоні поліцейські з лікарями пройшли спільні навчанняСьогодні у Херсоні на території клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних пройшли спільні навчання підрозділів обласного главку поліції, державної служби з надзвичайних ситуацій, патрульної поліції та представників медичного закладу. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

За легендою в лікарню зателефонував невідомий чоловік та розповів, що у закладі знаходиться вибуховий пристрій. На місце події одразу виїхали представники усіх екстрених служб. Поліцейські очепили територію та евакуювали громадян, які перебували на території.

Вибухотехніки і кінологи обласного главку поліції обійшли територію і виявили підозрілий пакет. Оглянувши знахідку, поліцейські прийняли рішення знешкодити її на місці за допомогою гідроудару.

За словами заступника начальника вибухотехнічного відділу ГУНП в Херсонській області Миколи Буркацького, усі підрозділи та працівники лікарні із завданням впорались на відмінно, чітко взаємодіючі між собою.

У Херсоні поліцейські з лікарями пройшли спільні навчання

У Херсоні поліцейські з лікарями пройшли спільні навчання

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: