Херсон °C

У Херсоні вулицями міста ходила комісія

Новости » Общество
0

У Херсоні вулицями міста ходила комісія10 липня, відділом з питань життєдіяльності району Суворовської районної у м.Херсоні ради організовано виїзне засідання комісії з перевірки дотримання «Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в м.Херсоні», в якій взяли участь представники: виконавчого комітету районної у м.Херсоні ради, інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом м.Херсона, ТОВ «Виробничо-житловий центр», УВП «Утог», ЖБК «Спутнік», ЖБК «Дружба», ФОП Садова, ФОП Федорова. Повідомляє сайт Суворовської районної у м.Херсоні ради.

Комісією було перевірено санітарний стан території, що знаходиться у межах житлових будинків: вул. Потьомкінської,40/10, та 40-а; Бульвар Мирний,5 та 7, Олеся Гончара (Белінського),8 та контейнерний майданчик, на якому розташовано п’ять контейнерів для збору ТПВ, які використовують мешканці житлових будинків кварталу.

Комісією було зафіксовано сміттєзвалище біля контейнерного майданчика. Вирішено:

- ФОП Садова, ФОП Федорова - вжити заходів щодо ліквідації сміттєзвалища;

- керівникам ОСББ, ЖБК, відомчого житла та керуючій компанії ТОВ ВЖЦ - облаштувати контейнерний майданчик, відповідно до санітарних норм.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: