Херсон °C

Стали відомі причини нещасного випадку на приватному підприємстві- постраждалий чоловік виявився винним

Новости » Общество
0

Комісією Головного управління Держпраці у Херсонській області завершено спеціальне розслідування нещасного випадку із тяжким наслідком, який стався в Приватному акціонерному товаристві «Дніпровський термінал», м. Херсон, повідомляє управління. 

14 червня 2019 року в ПрАТ «Дніпровський термінал» виконувались роботи по завантаженню зерном плавзасобів. Виконуючи технологічний процес завантаження, вантажний автомобіль зробив маневр для руху заднім ходом, щоб вивантажити продукцію у прийомний бункер. Водій, дивлячись в дзеркала заднього виду, бачив, що слюсар, виконуючи роботу, знаходиться поза зоною вивантаження, а саме з протилежного боку бункера – між бункером і пірсом (водою). Вважаючи виконання маневру безпечним, водій продовжував рух, нікого не бачив, але слюсар у цей момент перемістився та опинився в зоні вивантаження, а саме між прийомним бункером і автомобілем. В результаті чого слюсар був притиснутий автомобілем до борту бункера та отримав тяжкі травми.

За результатом роботи спеціальної комісії нещасний випадок визнано таким, що пов’язаний з виробництвом, оскільки він стався під час виконання потерпілим трудових обов’язків.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: