Херсон °C

Беззаперечно, Олександр Співаковський має представляти Херсон у наступному скликанні парламенту, – Олена Урсуленко

Новости » Общество
0
Секретар Херсонської міської ради заявила, що на позачергових виборах до Верховної Ради підтримуватиме діючого депутата-мажоритарника Олександра Співаковського. Народний депутат – еліта нації, людина, яка представляє нашу країну на міжнародному рівні, займається створенням законів, за якими будуть жити і розвивати країну нинішнє й наступне покоління.
«Олександр Співаковський своїми вчинками демонструє, щоб в умовах війни громадяни України бачили рух вперед. У лобіюванні інтересів мешканців області – інвестиції в аеропорт та мостоперехід, у виділенні державних коштів для покращення умов в школах, вишах; у відкритті нових спортивних об’єктів відчувається, що народний депутат несе патріотизм. Це дуже важливо для нашої молоді», – впевнена Олена Урсуленко.
Секретар міськради відзначає професійний підхід Олександра Співаковського до процесу залучення коштів ДФРР та державної субвенції до міста. Співпраця з органами виконавчої влади Херсона й народного депутата поповнила бюджет на 150 мільйонів гривень. І нині, під час короткої передвиборчої кампанії, депутат продовжує працювати у стінах Верховної Ради і відстоювати свої законопроекти – акти, що забезпечують дітям України рівний доступ до освіти та демократичні засади виховання у навчальних закладах.
«Беззаперечно, така людина, як Олександр Володимирович, повинна представляти наше місто, Херсонщину, Україну. Скажу наперед – ми вже маємо кілька проектів із збереження культурної спадщини міста, які підтримав народний депутат. Я вірю, що вони будуть реалізовані завдяки Олександру Співаковському», – сказала секретар міської ради.
Олександр Співаковський балотується в народні депутати по 182-ому одномандатному виборчому округу.
Прес-служба народного депутата Олександра Співаковського
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: