Херсон °C

У Херсоні були спроби винести незаповнені бюлетені

Новости » Общество
0

У Херсоні поліція зафіксувала ще один факт спроби виносу виборчого бюлетеня. Як повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області, в мікрорайоні «Корабел» 50-річний чоловік намагався з виборчої дільниці винести два незаповнених бюлетені. Наразі з правопорушником спілкується слідчо-оперативна група Корабельного відділення поліції.Попередня правова кваліфікація правопорушення – ч.1 ст. 158-1 Кримінального кодексу України «Незаконне використання виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, голосування виборцем, учасником референдуму більше ніж один раз».

Також сьогодні зранку до поліції звернувся спостерігач однієї з дільничних виборчих комісій, яка розташована на території Дніпровського району. Заявник повідомив, що ними був затриманий чоловік, який намагався винести виборчий бюлетень.

Нагадуємо, що за викрадення чи приховування виборчого бюлетеня передбаченепокарання у вигляді штрафу в сумі від 100 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 3 років.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: