Херсон °C

Поліція Херсонщини забезпечила правопорядок під час виборів у ВР

Новости » Общество
0
Сьогодні в державі відбулися позачергові вибори народних депутатів України. На території Херсонської області впродовж дня працювали 773 дільничні виборчі комісії. Наразі усі ДВК закрились для підрахунку голосів. Працівники поліції продовжують забезпечувати правопорядок до передачі бюлетенів окружним комісіям. Про це повідомляє пресслужба поліція Херсонської області.
Впродовж дня голосування станом на 20:00 до поліції Херсонщини надійшло 86 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. Найбільша кількість інформацій пов’язана з незаконною агітацією (37). Наразі поліцейські проводять необхідні перевірки. А за фактами з ознаками кримінальних правопорушень відкриті 9 проваджень: 5 – за неправдиві повідомлення про замінування виборчих дільниць, 3 – за незаконне використання виборчого бюлетеня та одне – за підкуп виборців. 
Поліція області забезпечила правопорядок під час виборів у Верховну Раду України. Поліцейські оперативно реагували на всі повідомлення, пов’язані з можливими порушеннями виборчого законодавства. Правопорушень, які б могли суттєво вплинути на хід виборчого процесу, не зафіксовано. 
Наразі працівники поліції Херсонської області продовжують працювати в посиленому режимі до передачі виборчих бюлетенів окружним комісіям.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: