Херсон °C

Нові автомобілі «швидкої» отримали громади Каховського та Горностаївського районів

Новости » Общество
0

Нові автомобілі «швидкої» отримали громади Каховського та Горностаївського районів22 липня відбулась передача двох сучасних автомобілів екстреної медичної допомоги, які придбав Фонд Ріната Ахметова. Про це йдеться на сайті ХОДА.

Завдяки цим автомобілям, які обладнані за найкращими європейськими стандартами, ще більша кількість пацієнтів вчасно отримуватиме якісну медичну допомогу.

Передані автомобілі працюватимуть у системі екстреної медичної допомоги Горностаївського й Каховського районів.

Нові автомобілі «швидкої» отримали громади Каховського та Горностаївського районів

Головний лікар КЗ «Обласного територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Юрій Бовкун поінформував, що це перша партія автівок екстреної медичної допомоги для регіонів України, очікується чергове отримання машин. Автомобілі «швидкої» типу «Б» - реанімобілі, призначені й обладнані для транспортування пацієнтів з різними травмами та у важкому стані, а також здійснення ускладненого догляду та нагляду за ними.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський під час форуму «Діалог бізнесу та влади», який відбувся у Києві 20 червня, закликав великий бізнес допомагати у розв’язанні соціальних проблем. Зокрема, він повідомив, що кошти великого бізнесу будуть вкладатися у медицину та у відновлення інфраструктури Донбасу. Так, у рамках домовленостей з Рінатом Ахметовим його Фонд закупив 200 автомобілів «швидкої» допомоги для українських лікарень.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: