Херсон °C

Діти, які отруїлись у таборі «Буревісник», зараз у задовільному стані

Общество, Здоровье
0

Діти, які отруїлись у таборі «Буревісник», зараз у задовільному станіДиректор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Короленко сьогодні відвідав дітей, які вчора було госпіталізовано до інфекційного відділення Скадовської ЦРЛ з діагнозом харчова токсикоінфекція середньої важкості.

Як повідомляє Віктор Короленко усі діти приїхали з м. Шостка Сумської області і тимчасово перебували в дитячому оздоровчому таборі «Буревісник» смт Лазурне.

«Діти отримують необхідне лікарське спостереження та медичне лікування.
Зараз стан дітей задовільний, найближчим часом готують до виписки. Дякую працівникам екстреної допомоги, керівництву та медичному персоналу Скадавської ЦРЛ за чітку та злагоджену роботу!»,
- повідомив Директор Департаменту у соцмережі.

Діти, які отруїлись у таборі «Буревісник», зараз у задовільному стані

Довідково: 14 дітей (2005-2011 р.н.) із Шостки (Сумщина), які є спортсменами з федерації бойових мистецтв, відпочивали у пансіонаті «Буревісник» у селищі Лазурне Скадовського району. 24 липня в них почала підвищуватися температура, з’явилася блювота, біль у животі та інше. Після обстеження працівниками Скадовської екстреної медичної допомоги, дітей госпіталізували у зв'язку з отруєнням.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: