Херсон °C

Браконьєрство з промисловим розмахом

Общество, Криминал
0
Браконьєрство з промисловим розмахом25 липня в ході проведення рибоохоронного рейду державними інспекторами відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохороннний патруль» Херсонського рибоохоронного патруля в акваторії Дніпровсько-Бузького лиману, в районі с. Станіслав Білозерського району, яка входить до території НПП «Нижньодніпровський», було виявлено порушення правил промислового рибальства допущене користувачем, повідомляє Херсонський Рибоохоронний Патруль.
Так, патрульними був затриманий ланковий рибалка одного з ФОП, який здійснив незаконний вилов судака та товстолоба, не маючи дозвіл на їх добування на вказаній території. Вилов здійснювався з промислового човна за допомогою 126 одиниць ставних сіток без відповідного дозволу на їх застосування в межах природно – заповідного фонду. При затримані вилучено водні біоресурси, а саме: 188 екз. судака та 1 екз. товстолоба, загальною вагою 239 кг. Нанесені збитки, згідно розрахункової методики, становлять 182 997 грн. По факту незаконного вилову водних біоресурсів складений протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Всі матеріали відповідно до статті 221 КУпАП направлені до суду для прийняття відповідного рішення.
Херсонський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Якщо ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії»: (050) 012-35-73.

Браконьєрство з промисловим розмахом

 

Браконьєрство з промисловим розмахом

 

Браконьєрство з промисловим розмахом

 

Браконьєрство з промисловим розмахом

 


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: