Херсон °C

У Великокопанівській ОТГ навчали молодь згуртуватися

Новости » Общество
0

У Великокопанівській ОТГ навчали молодь згуртуватися8 серпня відбувся другий захід у рамках реалізації громадською організацією «АКТИВНА ЖІНКА» проекту «Великі можливості». Для молоді Великокопанівської ОТГ з населених пунктів Великі Копані, Добросілля та Абрикосівки було проведено командний тимбілдинг з метою познайомити їх між собою, активізувати та згуртувати. Кілька годин виконання спільних завдань подарували учасникам купу позитивних емоцій, сприяли формуванню та вдосконаленню командного духу молоді. Про це йдеться на сторінці громадської організації у Фейсбук.

ГО «АКТИВНА ЖІНКА» дякує всім за активну участь та запрошує молодь громади долучитися до наступних заходів.

Також ГО «АКТИВНА ЖІНКА» висловила слова вдячності Великокопанівській сільській раді за всебічну підтримку та дозвіл провести захід на території парку.

ГО «АКТИВНА ЖІНКА» реалізує проект «Великі можливості» у рамках проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні», який у Херсонській області виконує ГО "Громадський центр "Нова генерація", що впроваджується у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки агенства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

У Великокопанівській ОТГ навчали молодь згуртуватися

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: