Херсон °C

На Херсонщину завітали аудитори – будуть перевіряти місцеві бюджети

Общество, Экономика
0

Для покращання фінансового стану та поліпшення ефективності управління коштами на території Херсонської області проведуть державний фінансовий аудит місцевих бюджетів. Саме з цієї нагоди 14 серпня в обласній державній адміністрації відбувся «круглий стіл» під керівництвом голови ОДА Юрія Гусєва за участі голови Державної аудиторської служби України Лідії Гаврилової, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів влади та місцевого самоврядування. Про це повідомляє пресслужба ХОДА.

Лідія Гаврилова наголосила, що сьогодні, в умовах децентралізації, по всій території держави вже створено 941 об`єднану територіальну громаду і 31 з них – на Херсонщині. Це свідчить про готовність людей взяти у власні руки всі повноваження щодо розвитку громад і їх жителів.

Так, на Херсонщину завітала потужна команда аудиторів, які приїхали з різних областей та управлінь Херсонської, Миколаївської областей, Західної України та м. Києва.

Під час «круглого столу» були обговорені питання особливостей казначейського обслуговування місцевих бюджетів, резервів їх наповнення, розглянули типові порушення земельного законодавства та шляхи їх усунення, особливості проведення державного фінансового аудиту та практики найпоширеніших ймовірних ризиків, удосконалення системи управління бюджетними ресурсами на місцевому рівні тощо.

Голова облдержадміністрації додав: «Повністю підтримую роботу аудиторської ревізійної комісії на Херсонщині і звертаю увагу, що кожне порушення буде помічене і зафіксоване, тому для проведення якісної перевірки закликаю органи виконавчої влади області до співпраці».

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: