Херсон °C

Суд перегляне вирок стосовно чоловіка, який виготовляв та збував наркотичні засоби

Новости » Общество
0

Ухвалою Херсонського апеляційного суду від 12.08.2019 за апеляційною скаргою прокурора скасовано вирок Великолепетиського районного суду Херсонської області, яким громадянина М. виправдано за ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 317, ч. 1 ст. 311, ч. 1 ст. 310 КК України, з підстав істотного порушення вимог кримінального процесуального закону. Про це повідомляє пресслужба прокуратури області.

Органом досудового розслідування встановлено, що вказаний громадянин у період часу з лютого по червень 2017 року шляхом виварювання з насіння маку незаконно виготовляв наркотичний засіб - опій ацетильований, який у подальшому збував за грошову винагороду. При цьому для незаконного вживання наркотичних засобів чоловік надавав одне з приміщень свого будинку.

Крім того, у ході проведення обшуку будинку за місцем проживання М. працівниками поліції було виявлено та вилучено особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено, - опій ацетильований (0,347 г), прекурсор, обіг якого обмежено і стосовно якого встановлюються заходи контролю, - ангідрид оцтової кислоти (1,411 г), а також 10 кущів рослин роду конопель, які чоловік вирощував на своїй присадибній ділянці.

Провадження призначено до нового судового розгляду в суді першої інстанції.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: