Херсон °C

Чого очікувати на День знань у ХДУ?

Новости » Общество
0

До Дня знань традиційно для першокурсників Херсонського державного університету та ліцеїстів Херсонського академічного ліцею імені О.В. Мішукова відбудуться урочистості в ККЗ «Ювілейний». Про це інформує прес-центр ХДУ.

Цьогоріч для першокурсників, ліцеїстів, професорсько-викладацького складу та гостей буде представлено насичену концертну програму. «Ми плануємо зробити це свято особливим, цікавим та вражаючим. Тож запросили відомих артистів, які виступали на сценах Києва, Одеси та інших міст України. І у цей святковий день вони даруватимуть свою творчість нам», – розповідає проректор з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи ХДУ Сергій Кузнецов.

Як зазначає Сергій Володимирович, спеціальними гостями концерту стануть запальні музичні колективи — «General Voice» та «Степ». До того ж, свої таланти під час свята продемонструють й студентські творчі колективи університету, які представлять свої найкращі хореографічні та вокальні номери. Однак Сергій Кузнецов запевняє, що на цьому сюрпризи не завершаться. Звісно, на свято завітають очільники міста та області, керівники підприємств та директори шкіл. До того ж, вперше на заході будуть присутні представники Генічеського медичного училища та Бериславського педагогічного коледжу, які стали структурниии підрозділами вишу.

Тож, запрошуємо першокурсників на святковий концерт з нагоди Дня знань у Херсонському державному університеті, який відбудеться 2 вересня об 11.00 у кіноконцертному залі «Ювілейний».


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: