Херсон °C

Для жінок ОТГ провели цікавий тренінг

Новости » Общество
0

 

Для жінок ОТГ провели цікавий тренінг20 серпня в Присиваській ОТГ відбувся тренінг для жінок "Громадянська освіта жінок місцевих громад", який провів радник з питань децентралізації Херсонського ЦРМС Леонід Жовтило. Учасницями стали не тільки представниці Присиваської ОТГ, а і сусідньої Чаплинської.

- Продовжуємо роботу над формуванням активного жіночого середовища об'єднаних територіальних громад. Жіночий "десант" Присиваської та Чаплинської ОТГ на тренінгу "Громадянська освіта жінок місцевих громад": жваво, цікаво, продуктивно. За словами учасниць "день пройшов, як одна хвилина". Під час заходу сформували лідерські навички та громадянські компетентності жінок, розвивали основи їх демократичної культури, — Леонід Жовтило.

Узагальнюючи захід можна стверджувати, що принципи неформальної освіти, важливість неформальної громадської освіти в процесі розвитку громад, практичні уміння застосування юридичних форм вирішення гендерних конфліктів на локальному рівні та багато чого іншого було взято на озброєння з метою надалі підвищувати рівень участі жінок у створенні і функціонуванні громадянського суспільства в місцевих громадах.

За інформацією Херсонського Центру розвитку місцевого самоврядування

 

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: