Херсон °C

У Херсоні триватиме голосування за проекти в рамках громадського бюджету міста

Новости » Общество
0

З 2 по 16 вересня 2019 року в Херсоні триватиме голосування за проекти в рамках громадського бюджету міста. Про це йдеться на сайті Управління молоді та спорту Херсонської міської ради.

У голосуванні беруть участь громадяни України віком від 16 років, які зареєстровані або проживають на території міста Херсона, що підтверджується офіційними документами (довідкою про місце роботи, навчання, служби чи іншими документами, що підтверджують факт проживання в місті).

Коженхерсонецьмає шість голосів та може особисто проголосувати за три різні малі проекти(до 250000 грн)та три різні великі проекти(від 250000 грн до 1500000 грн). Списки малих та великих проектів, якідопущенідо голосування,розміщені на офіційному сайті міської ради.

Голосування здійснюється:

1)на офіційному сайті Херсонської міської ради та її виконавчих органів в розділі "Громадськийбюджет у м.Херсоні"шляхом заповнення електронної версії бланка для голосування.

У цьому випадку голосування здійснюється з використанням ідентифікації/верифікації/реєстрації через сервіс Bank ID;

2)у визначеному Координаційним комітетом з питаньгромадського бюджету у місті Херсоні пункті для голосування з використанням спеціальних бланків для голосування, а саме: приміщення Центру адміністративних послуг м. Херсона(просп.Ушакова,37, вхід з вул. Преображенської).

Режим роботи Центру надання адміністративних послуг м. Херсона:

понеділок- з 9.00 до 16.00

вівторок-з 9.00 до 16.00

середа-з 9.00 до 16.00

четвер- з 13.00 до 20.00

п’ятниця– з 9.00 до 16.00

субота– з 9.00 до 16.00.

При цьому, для підтвердження права на голосування член територіальної громади міста Херсона особисто пред’являє паспорт консультанту (інші документи для підтвердження місця проживання у місті), що працює в пункті для голосування, і після пред’явлення документаотримує особисто один бланк для голосування.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: