Херсон °C

Ректор ХДМА поспілкувався з юними рятівниками, яких сьогодні знає уся Херсонщина

Новости » Общество
0

Ректор Херсонської державної морської академії Василь Чернявський 21 серпня поспілкувався с вихованцями Професійно-морського ліцею ХДМА Вадимом Мусієнком і Миколою Световим — юними рятівниками, яких сьогодні знає уся Херсонщина. Про це йдеться на офіційній сторінці у Фейсбук закладу.

Хлопці навчаються на кухарів-матросів і планують після закінчення ліцею здобувати освіту в Морському коледжі ХДМА, а згодом в академії. Під час літнього відпочинку вони працювали рятувальниками в обласній комунальній аварійно-рятувальнійслужбі (ХОКАРС) в автокемпінгу біля селища Залізний Порт.

У середині липня ліцеїст-рятувальник Вадим Мусієнко відвернув загибель двох дітей. «Під час обходу пляжу я почув істеричний жіночий крик, — розповів юнак, — подивився в той бік, і побачив, що в десяти метрах від берега течія відносить на глибину хлопця на вигляд років десяти, а трохи старший товариш намагається його відтягти на мілину, але вже сам захлинається. А на піску ламає з відчаю руки їхня мати». Вадим стрибнув у воду та витягнув обох хлопців на берег.
Місяць потому здобуті під час навчання у ліцеї знання і навички застосував Микола Светов. Маленькі дівчинка та хлопчик, коли їх батьки відволіклися, без дозволу взяли човен і опинилися на значній відстані від берега. Микола доплив до човна, схопив мотузку і витягнув човен на берег.
Під час бесіди з хлопцями ректор ХДМА Чернявський Василь Васильович зазначив: «Вчинки, які ви здійснили цим літом, будуть оцінені не лише на землі. Врятувати чиєсь життя — це найбільше, що може зробити людина».


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: