Херсон °C

Последние новости

16:52
У багатоповерхівці по вул. 49-тої Гвардійської дивізії, 16 відремонтують ліфт за 225 тис 368 грн
16:00
У багатоповерхівці по вул. 49-тої Гвардійської дивізії, 16 відремонтують ліфт за 225 тис 368 грн
15:40
Вчера губернатор Херсонской ОГА начал худеть, а сегодня ему угрожают
14:57
У Херсоні перерахують дерева та всі зелені насадження майже за півмільйона гривень
14:26
Практично на всіх комунальних закладах Херсонщини спробували нагріти руки на ціні на газ
14:15
На Херсонщині відбудеться Фестиваль ініціатив об’єднаних громад
14:08
Обласні депутати готові до позачергової сесії
14:03
Легкоатлетична естафета пам’яті марафонця Андрія Карпачова
13:15
Колишньому посадовцю загрожує 8 років позбавлення волі
12:52
В Херсонской области более трехсот водителей получили допуск к перевозке опасных грузов
Больше новостей

Як лелеку рятували працівники Нацпарку "Джарилгацький"

Общество, Фото
0

Цю історію розповіли працівники Національного природного парку "Джарилгацький" у соцмережі. Вони так і назвали: «Історія одного Буслика». Так, кілька днів тому до нацпарку "Джарилгацький" надійшла інформація від відпочиваючих табору «Чайка», с. Красне Скадовського району, про самотнього молодого лелеку:

«Кілька днів тому нам надійшла інформація від відпочиваючих табору «Чайка», села Красне Скадовського району, про самотнього лелеку, який чомусь залишився і не відлетів зі своїми сородичами, які два дні кружляли зграйкою над табором. З фото було видно, що це ще молодий птах, хоча вже і самостійний. Відпочиваючі дуже переймалися щодо птаха, адже на території табору, і поряд, дуже багато собак, а птах майже не літає, тай табір вже майже на межі закриття сезону. Тому птаха на ніч підсаджували на дах, а зранку він знову злітав і ходив поруч з людьми.

Як лелеку рятували працівники Нацпарку "Джарилгацький"

 

Цьогоріч це вже не перший випадок, коли покинуті лелеченята залишились в гнізді, або, як ось цей, залишились одинокі, ще зовсім не готові до відльоту. Як завжди, на поміч нам прийшли наші добрі партнери з Біосферного заповідника «Асканія- Нова», за що ми їм дуже вдячні. Проконсультувавшись з директором заповідника Віктором Семеновичем Гавриленком, вирішено було птаха відправити до заповідника на реабілітацію.

То ж зранку, з моїм колегою, виїхали в табір, де нас зустріла Катерина, яка саме і опікувалася за птаха, всіляко залучаючи відпочиваючих до його підгодівлі, а потім і організації транспортування. Він був майже ручним, тому я зловила його дуже швидко.

Наш Буслик, так я його назвала, виявився дуже спокійним, Залюбки ласував рибкою: спочатку їв з рук, а потім організували для нього посудину з водою та рибою, з якої він з задоволенням рибачив…Наївшись, відпочивав, стоячи на одній нозі, що навіть наші сусіди подумали, що ми собі прикупили садову фігуру, а потім важно проходжувався територією адміністрації Парку.

Як лелеку рятували працівники Нацпарку "Джарилгацький"

Як лелеку рятували працівники Нацпарку "Джарилгацький"

 

Забирати птаха приїхав орнітолог заповідника - Олександр Мезинов. Після всіх відповідних процедур передачі, наш Буслик відправився до свого нового місця перебування - Біосферного заповідника «Асканія – Нова», де на даний час перебуває на карантині.

А наступного року, можливо, відгодувавшись і зміцнівши птах вирішить повернутись в природу, до своїх сородичів… Дуже б цього хотілося….

Дякуємо і відпочиваючим табору «Чайка», зокрема «активісткам» Катерині та Любові, що опікувались лелеченям. Це ще раз доводить, що наша небайдужість до природи, прагнення допомогти, приносить і свої гарні плоди. Усі разом ми можемо багато…

Як лелеку рятували працівники Нацпарку "Джарилгацький"

Як лелеку рятували працівники Нацпарку "Джарилгацький"

 

Проте, ми не повинні забувати, що в більшості такі ситуації з представниками дикої природи, зачасту, відбуваються саме через глобальний негативний вплив людства на екологію нашої планети. Нажаль….»

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: