Херсон °C

Последние новости

19:49
Від партії УДАР Віталія Кличка на посаду мера Херсона висунули Сергія Дудку
18:19
Депутат заявив, що в облраді імітують діяльність
18:00
Херсонський викладач став лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки
17:40
За крадіжки з будинків односельців мешканець Голопристанського району отримав 3 роки ув’язнення
17:38
На Херсонщині пройде автомобільне ралі “Херсонський ралійний кубок"
17:32
Команда УДАРу на Херсонщині представила понад 500 кандидатів на місцеві вибори
17:20
На Херсонщині меліоративну систему повернуто громаді
17:00
Платники Чаплинського району поповнили місцевий бюджет майже на 103 мільйони гривень
15:55
Услуги и предложения интернет-казино Вулкан Бет
15:00
В Херсоні поліція та служба у справах дітей тимчасово вилучили з родини двох малюків через неналежні умови проживання
Больше новостей

Енергетики виявили небезпечні пристрої в продуктових магазинах

Новости » Общество
0

Херсонобленерго вже неодноразово застерігало споживачів електричної енергії про негативний вплив та нанесенню непоправимої шкоди здоров'ю встановлення у побуті та на підприємствах високочастотних генераторів. Використовуючи дані пристрої для реалізації своїх недобросовісних цілей по виведенню з ладу електролічильників, «ділки» продовжують власноручно шкодити собі та оточуючим. Постійне перебування під впливом електромагнітного випромінювання руйнує здоров’я їх самих, членів їхніх родин, а також від цього страждають сторонні люди.

Зухвалість таких вчинків вражає.

Днями працівники обленерго виявили використання пристроїв – "монстрів" в продуктових магазинах в м. Нова Каховка по вулиці Дружби, м. Бериславі по вулиці 1Травня, куди щодня приходили мешканці разом зі своїми дітьми за товаром, не підозрюючи про небезпеку. Такий же пристрій було виявлено і на території приватного домоволодіння в с. Дніпряни по вулиці Коняшних. Про це повідомляє пресцентр «Херсонобленерго».

Медики б’ють на сполох і вказують на серйозність наслідків від електромагнітного випромінювання, виготовлених кустарним способом генераторів. Спільнота Української медичної асоціації оприлюднила результати досліджень Українського інституту екології людини.

Науковці стверджують, що генератори високочастотних і надвисокочастотних електромагнітних випромінювань завдають суттєвої шкоди людському організму та інформаційному полю кожної людини.«Тривалий вплив на людину такого високочастотного ЕМ випромінювання може спричинити захворювання в організмі людини, від захворювань нервової системи і аж до онкологічних хвороб», - стверджують вчені.

«Шановні споживачі електричної енергії! Не випробовуйте долю, цінуйте здоров’я та життя, споживайте електроенергію відповідально.

У свою чергу енергетики застерігають, якщо Вам стало відомо про наявність таких пристроїв у будь-яких помешканнях чи то закладах, повідомте на гарячу лінію служби захисту економіки за телефоном 0552-421-666», - попереджає енергетична компанія.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: