Херсон °C

В обласному главку поліції обговорили запуск мобільних поліцейських груп

Новости » Общество
0

Сьогодні в обласному главку поліції відбулась робоча зустріч поліцейських з представниками державних установ та громадських організацій, які опікуються соціальними проблемами населення. Метою зустрічі стало обговорення початку роботи мобільних поліцейських груп з протидії домашньому насильству, а також розробка алгоритмів взаємодії поліції та зацікавлених державних служб. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Робота мобільних поліцейських груп полягає в обслуговані викликів, пов’язаних з вчиненням домашнього насильства. В групу входить двоє поліцейських, які пройшли додаткову відповідну підготовку та спеціалізоване навчання. Їх завдання – на місці виклику вжити усіх необхідних заходів для припинення скандалу. А при необхідності доставити жертву домашнього насильства до кризових центрів та надати психологічну допомогу.

Крім того, в межах проекту спеціальне навчання з реагування на факти вчинення насильства в сім’ї також пройшли оператори спецлінії «102» та оперативні чергові територіальних підрозділів поліції Херсонщини.

Запуск мобільних поліцейських груп з обслуговування м. Херсона планується розпочати 17 вересня поточного року.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: