Херсон °C

У Херсоні деякі школи і дитячі садки можуть залишитися без світла

Новости » Общество
0

Оператор системи розподілу АТ «Херсонобленерго» змушений виконати вимогу постачальника ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» та припинити електропостачання навчальним та дошкільним закладам: Херсонська спеціалізована школа I-III ступенів з поглибленим вивченням французької мови Херсонської міської ради, Херсонський ясла – садок №37 компенсуючого типу Херсонської міської ради, Херсонський ясла-садок компенсуючого типу – центр розвитку дитини №60 Херсонської міської ради, Херсонський ясла – садок №41 санаторного типу для дітей із туберкульозною інфекцією Херсонської міської ради. Про це повідомляє прес-центр АТ «Херсонобленерго».

Також на вимогу енергопостачальника буде припинено електропостачання Херсонському науково-дослідному експертно - криміналістичному центру МВС України.

АТ «Херсонобленерго», як оператор системи розподілу, зобов’язаний у визначений Законом України «Про ринок електроенергії» термін виконати вимогу постачальника та припинити електропостачання споживачу.

Невиконання заявки постачальника та продовження подачі споживачу електроенергії розцінюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), як порушення закону.

Усі спірні та претензійні питання споживачі мають вирішувати виключно з постачальником.

Розуміючи всю соціальну важливість даної ситуації, Товариство має надію, що споживачі та постачальник знайдуть компроміс та порозуміння, а енергокомпанії не доведеться вдаватися до крайніх заходів.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: