Херсон °C

Последние новости

17:04
Протягом листопада рибохорона викрила 185 порушень природоохоронного законодавства
16:01
Чотири громади Херсонщини розроблять стратегію розвитку
15:32
Компенсацію херсонцям, які постраждали від аварії каналізаційного колектора, виплатять
15:31
Година книгознавства для студентів Новокаховського агроколеджу
15:04
«Гарячі» телефонні лінії з аудиторами Херсонщини
14:05
Херсонський обласний госпіталь ветеранів війни Херсонської обласної ради запрошує ветеранів на лікування
14:01
В суботу в Херсоні проводитимуть обрізку дерев на проспекті Ушакова
14:01
На адмінмежі з ТОТ АР Крим прикордонники виявили у 5 подорожуючих підроблені документи
13:55
У сквері імені Олени Микитась проведуть суботник
13:51
Як голосували депутати з Херсонщина за ресурсний законопроект про збільшення податків
Больше новостей

У ХДУ обговорили реалії і перспективи природничо-математичної підготовки у закладах освіти

Общество, Фото
0

У ХДУ обговорили реалії і перспективи природничо-математичної підготовки у закладах освіти12 вересня у Херсонському державному університеті розпочала свою роботу Всеукраїнська науково-практична конференція «Реалії і перспективи природничо-математичної підготовки у закладах освіти». До наукового заходу долучилися науковці, вчителі і викладачі вищих, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, фахівці-практики, докторанти, аспіранти та студенти. Про це повідомляєпрес-центр ХДУ.

У ХДУ обговорили реалії і перспективи природничо-математичної підготовки у закладах освіти

Учасників конференції привітала проректор з навчальної та науково-педагогічної роботи Наталія Тюхтенко, яка наголосила на актуальності та важливості проблематики заходу. «Надзвичайно великі виклики стоять наразі перед факультетом комп’ютерних наук, фізики та математики. Тому що, нажаль, певний час такі фундаментальні науки як фізика та математика недостатньо оцінювалися тими, хто прагнув вступити до закладів вищої освіти після закінчення школи. Всі бажають стати журналістами, юристами, психологами, менеджерами. А ось ці напрямки були певний час немотивовані. І сьогодні, тільки завдяки професіоналам,ми можемоповернути ці науки на той рівень, який був раніше», – наголосила проректор. Та відмітила, що вже в цьому році кількість вступників на спеціальності «Математика» та «Фізика» до нашого університету збільшилася. Наталія Анатоліївна побажала учасникам наукового заходу успіхів, цікавих доповідей та плідної роботи.

У ХДУ обговорили реалії і перспективи природничо-математичної підготовки у закладах освіти

У свою чергу декан факультету комп’ютерних наук, фізики та математики Наталія Кушнір також наголосила на важливості конференції. Оскільки, за словами Наталії Олександрівни, потреби суспільствав інженерних кадрах суттєво зростають. Адже тільки біля 10% школярів обирають спеціалізацію, пов’язану з природничо-математичною освітою. І це вкрай мало. «Можливо, саме під час роботи конференції учасники зможуть знайти шляхи та методичні прийоми, які допоможуть зацікавити школярів під час вивчення математики та фізики. А також допоможуть у майбутньому їм обрати саме інженерні спеціальності та бути успішними людьми у сучасному суспільстві», – зазначила декан факультету.

У ХДУ обговорили реалії і перспективи природничо-математичної підготовки у закладах освіти

У свою чергу, один із організаторів наукового заходу завідувач кафедри фізики та методики її навчання ХДУ Тетяна Гончаренко зазначила, що сьогодні на конференцію до Херсонського державного університету з’їхалося біля 70 науковців з різних куточків України. Також Тетяна Леонідівна окреслила присутнім напрямки роботи заходу: якість природничо-математичної підготовки у закладах освіти як науковий і соціальний пріоритет, інноваційні підходи до реформування і вдосконалення природничо-математичної підготовки у закладах освіти, технології навчання природничо-математичних дисциплін у закладах освіти, навчальний експеримент і науково-дослідна робота при вивченні дисциплін природничо-математичного циклу, проектування освітнього процесу з природничо-математичних дисциплін у закладах освіти, досвід вивчення природничо-математичних дисциплін у закладах освіти зарубіжжя, удосконалення професійно-педагогічної підготовки майбутнього вчителя дисциплін природничо-математичного циклу, розробка та застосування ІКТ у навчанні дисциплін природничо-математичного циклу.

У ХДУ обговорили реалії і перспективи природничо-математичної підготовки у закладах освіти

Робота Всеукраїнської науково-практичної конференції «Реалії і перспективи природничо-математичної підготовки у закладах освіти» буде тривати протягом двох днів, а за матеріалами заходу буде надруковано збірник тез.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: