Херсон °C

Обласні депутати готові до позачергової сесії

Новости » Общество
0

Сьогодні, 18 вересня, відбулось засідання Президії Херсонської обласної ради.

У ході обговорення депутати узгодили порядок денний позачергової сесії, що відбудеться 20 вересня. Про це повідомляє пресслужба Херсонської облради. Так, народні обранці одноголосно підтримали винесення на пленарне засідання наступних питань:

Про внесення змін до рішення ХХIІ сесії обласної ради VII скликання від 14 грудня 2018 року №1075 «Про обласний бюджет Херсонської області на 2019 рік».

Про передачу обласним закладам охорони здоров´я лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Про забезпечення діяльності поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Херсонській області.

Про внесення змін до програми соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2019 рік.

Про внесення змін до рішення ХХVІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 09 серпня 2019 року № 1337 «Про припинення Херсонської обласної клінічної лікарні шляхом перетворення».

Питання щодо визначення розпорядника, замовника та кінцевого бенефіціара субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на реалізацію проєкту в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України та щодо затвердження тексту Угоди про передачу коштів позики відправлено на доопрацювання комунальною комісією, яке відбудеться вранці 20 вересня. В разі підтримання вищезазначених питань членами комісії, вони також будуть винесені на розгляд позачергової сесії.

Нагадаємо, 20 вересня відбудеться ХХVІІІ позачергова сесія Херсонської обласної ради VІІ скликання. Початок засідання о 10:00.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: