Херсон °C

Допомога прийшла вчасно...

Новости » Общество
0

Поточний тиждень розпочався в службі у справах дітей Дніпровської районної ради з форс-мажору: у віддаленому від міської частини селищі сталося домашнє насильство по відношенню до матері трьох дітей 2013, 2015 і 2017 років народження, серед постраждалих від «палкої любові» батька були і малюки… До служби у справах дітей звернулися з Кризового центру допомоги постраждалим від домашнього насильства – заклад переповнений , місця для жінки з трьома дітьми немає, треба допомогти у влаштуванні постраждалих на два тижні…

Завдяки постійній співпраці органу опіки та піклування з КНП «Міська клінічна лікарня ім. О. Лучанського» спеціалісти служби у справах дітей домовились про влаштування родини на цей термін до стаціонарного дитячого відділення лікарні, оскільки після медичного огляду виникла інша проблема: діти хворі, терміново потрібні недешеві ліки ,грошей на які мати не має. Районна цільова галузева програма «Діти» на 2019 рік складає 50 тисяч грівень, 70 % кошторису якої вже витрачено на оздоровлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах , крім того, такого роду витрати нею не передбачені. Прийшлося знов згадати про партнерів з соціально відповідального бізнесу і перше звернення голови районної ради Владислава Кондратова стало результативним – відгукнулася Громадська платформа Юрія Рожкова «Добро переможе»! Протягом двох годин необхідні дітям ліки за наданим лікарнею переліком були придбані і доставлені у лікарню.

Виконавчий комітет Дніпровської районної у місті Херсоні ради, орган опіки та піклування, щиро вдячний за оперативне вирішення проблеми завідувачці стаціонарного відділення КНП «Міська клінічна лікарня ім. О. Лучанського» пані Тетяні Ткачук, пану Юрію Рожкову і менеджерці Громадської платформи «Добро переможе» пані Юлії.

Добро справді переможе, якщо діяти спільно, не шукаючи виправдань неможливості вирішення проблем, а знаходячи надійних партнерів у спільній справі протистояння життєвим негараздам, захищаючи слабих і знедолених!

Прес-служба виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: