Херсон °C

Свято рятувальників дитячих доль

Новости » Общество
0

30 вересня, у день вшанування пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, Україна відзначає День усиновлення – мабуть, саме тому, що це надзвичайно шановане кожним українцем християнське свято символізує жіночу мудрість, доброчесність, готовність до самопожертви заради добра. День усиновлення – свято всіх причетних до цієї суспільно важливої сфери: усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, котрі прийняли до своїх родин дітей, які за різних обставин втратили рідні сім’ї . Це свято і тих фахівців, хто професійно супроводжує надзвичайно складний і трудомісткий процес: спеціалістів служб у справах дітей, опіки та піклування, Центрів соціальних служб у справах сім'ї, дітей та молоді, працівників державних соцальних і медичних закладів, активістів і волонтерів неурядових громадських, релігійних організацій.

За традицією, напередодні Дня усиновлення, підвів певні підсумки роботи у сфері подолання дитячого сирітства орган опіки та піклування - на вересневому засіданні перед виконавчим комітетом Дніпровської районної у місті Херсоні ради звітувала з цього питання служба у справах дітей . Коротка статистика, наведена начальником служби у справах дітей Лілією Лісовик, свідчить про те, що сімейні форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, були і залишаються головним пріоритетом діяльності виконавчих органів районної ради у сфері захисту прав та законних інтересів дітей. Станом на 30.09.2019 на обліку служби у справах дітей перебуває 258 дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, місцем походження яких є Дніпровський район, з них 92% охоплені сімейними формами виховання, в тому числі: 183 дитини влаштовані під опіку та піклування, 37 – до будинків сімейного типу, 17- у прийомні сім’ї. З 18 дітей, які посиротіли у 2019 році, усиновлено 4 дитини, 13 передані під опіку/піклування. Протягом 9 місяців поточного року завершений процес усиновлення дев’ятьох сиріт, а з часу запровадження у 2011 році Дня усиновлення службою у справах дітей Дніпровської районної у м. Херсоні ради здійснені усі передбачені чинним законодавством заходи щодо усиновлення 381 дитини- сироти – кожна година, день, рік життя цих дітей, що за допомогою спеціалістів служби у справах дітей знайшли люблячих батьків і родинне тепло, - це інвестиція у щасливе і успішне майбутнє окремої сім’ї і всієї громади.

У цей святковий день депутати, виконавчий комітет Дніпровської районної у місті Херсоні ради висловлюють слова великої вдячності усиновлювачам, опікунам і піклувальникам, прийомним батькам і батькам - вихователям, спеціалістам служби у справах дітей, Центру соціальних служб, інших соціальних і медичних закладів, громадськості, у співпраці з якими орган опіки та піклування захищає право сиріт на сім’ю, за щоденну кропітку працю, за вашу душевну щедрість та любов до дітей, за готовність віддати часточку себе заради благополуччя і добробуту дитини - сироти. Нехай шанують вас врятовані діти, поважає держава та береже Господь!

За інформацією прес-служба виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: