Херсон °C

Мешканці Херсонщини підписали понад 70% декларацій із сімейними лікарями

Общество, Здоровье
0

Понад 70% декларацій підписано із сімейними лікарями. Це позитивні наслідки медичної реформи на Херсонщині. Укладена декларація – це кошти, що заходять в громаду на обслуговування центрів первинної медико-санітарної допомоги, надають доступність населенню до медичних послуг. На цьому наголосив директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко під час селекторної наради.

Він розповів, що з метою впровадження проектів розробки по реалізації стратегічних планів розвитку системи охорони здоров’я області підписано Меморандум між головою облдержадміністрації та керівництвом Агентства Advance Health.

«Таких діючих Меморандумів в Україні лише два. Для Херсонщини це дасть 100% надходження коштів для надання спеціалізованої стаціонарної допомоги. Нам треба відпрацювати 217 433 форм первинної облікової документації 066/о. На сьогодні відпрацьовано вже 99%.
Це і є економічним обґрунтуванням, яке Національна служба здоров’я оплатить з надання медичних послуг у 2020 році», - резюмував Віктор Короленко.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: