Херсон °C

Повернуто комунальне майно вартістю понад 6 млн грн

Общество, Криминал
0

Господарським судом Херсонської області розглянуто позов заступника керівника Херсонської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі управління комунальної власності Херсонської міської ради до публічного акціонерного товариства про стягнення заборгованості в сумі майже 150 тис.грн, розірвання договору оренди та повернення комунального майна.
Підставою для звернення прокурора досуду стала несвоєчасна сплата орендної плати за користування комунальним майном. Про це повідомляє прокуратура Херсонської області.
Незважаючи на те, що дії відповідача завдавали шкоди місцевому бюджету у вигляді ненадходження належних сум орендних платежів, управлінням комунальної власності Херсонської міської ради заходи щодо стягнення заборгованості не вживались.
Позовні вимоги прокурора задоволено в повному обсязі. Публічне акціонерне товариство зобов’язано повернути управлінню комунальної власності Херсонської міської ради нерухоме комунальне майно загальною площею майже 500 кв.м. вартістю понад 6 млн грн.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: