Херсон °C

25 курсантів ХДМА отримали фінансову допомогу на оплату навчання

Новости » Общество
0

Напередодні урочистої посвяти нового поповнення Херсонської державної морської академії в курсанти 11 жовтня 25 курсантів академії та Морського коледжу ХДМА отримали фінансову допомогу на оплату навчання в рамках благодійної програми компанії «Марлоу Навігейшн». Про це йдеться у повідомленні на сторінці у Фейсбук ХДМА.

Фінансову підтримку надали вихованцям закладу, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, мають пільговий статус або досягли вагомих успіхів у навчанні та громадській діяльності. Кандидатури отримувачів висувалися й обговорювалися у структурних підрозділах та на засіданнях студентського самоврядування.
Сертифікати на отримання грошової допомоги вручив директор з підготовки компанії «Марлоу Навігейшн» Йорн Клодіус під час зустрічі лідерів студентського самоврядування, командування ХДМА і представників компанії «Марлоу Навігейшн»: начальника тренінг-центру компанії «Марлоу Навігейшн» Сергія Сагло, директора з підготовки компанії «Марлоу Навігейшн» Йорна Клодіуса, менеджера із навчання кадрів компанії «Марлоу Навігейшн» Мартіна Банкова.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: