Херсон °C

На Херсонщині активізувалися «податкові» шахраї

Общество, Криминал
0

Працівники Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, на території Херсонської області повідомили, що продовжують активно працювати «податкові» телефонні шахраї.

На телефони представників бізнесу Херсонщини надходять дзвінки від невідомих осіб, які представляються керівництвом Генічеського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Зловмисники вимагають від бізнесменів перерахувати грошові кошти за уникнення проведення перевірок підприємницької діяльності на рахунок 5167 4910 0572 6491 у відділенніОщадбанку.

 

Дзвінки псевдо податківців надходять із мобільних телефонів

+38 (066) 526-46-42, +38 (050) 133-97-94.

«Бізнесмени Херсонщини, будьте пильними та обачними! Якщо вам телефонують від імені керівництва або інших посадових осіб податкової служби області та вимагають чи просять грошові кошти, негайно повідомляйте співробітників поліції за телефоном 102. Будьте пильними та обережними! Ваша безпека - у ваших руках!», - застерігає Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: